این وب سایت به فروش می رسد، برای اطلاعات بیشتر به شماره 8423 408 0921 پیام بدهید.

آموزش خروجی گرفتن از افتر افکت و پریمیر

خروجی گرفتن از پروژه افتر افکت و پریمیر

چگونگی خروجی گرفتن از پریمیر

 

خروجی حرفه ای از پروژه افتر افکت و پریمیر

احتمالا بارها پیش آمده که روی پروژه ای کار می‌کنید، اما بعضی از فوتیج ها و کلیپ‌هایی که ایمپورت کرده‌اید، از درایوهای مختلفی در سیستمتان باشند. مشکل وقتی بیشتر می‌شود که شما بخواهید این پروژه را با شخصی دیگر به اشتراک بگذارید و یا آن را در سیستمی غیر از سیستم خود ادامه دهید.

در این مقاله به شما چگونگی خروجی گرفتن پروژه در افترافکت و پریمیر به همراه تمام فایل‌های استفاده شده بصورت یک پکیج را آموزش می‌دهیم. از این ترفند در گرفتن خروجی نهایی برای آرشیو هم می توانید استفاده کنید. این پکیج شامل فایل پروژه، تمامی فوتیج‌ها و کلیپ‌ها و سایر اطلاعات می‌باشد. با این روش دیگر نگران انتقال پروژه‌تان از کامپیوتری به کامپیوتر دیگر آن هم بدون از دست دادن هیچ فایلی نخواهید بود. ( پلاگین افترافکت چیست؟ )

 

– نحوه خروجی گرفتن پروژه در پریمیر

۱- از منوی File گزینه Project Manager… را انتخاب کنید.

۲- تمامی سکانس‌هایی را که می‌خواهید در پوشه نهایی باشند انتخاب کنید.

۳- زیر Resulting Project گزینه Collect Files and Copy to a New location را علامت بزنید.

۴- در صورتیکه فایل‌هایی دارید که هنوز وارد تایم‌لاین نشده‌اند، اما می‌خواهید در پوشه نهایی قرار بگیرند، در قسمت Options گزینه Exclude Unused Clips را از حالت انتخاب خارج کنید.

۵- نیازی به تغییر بقیه تنظیمات نیست.

۶- در قسمت Destination Path روی browse کلیک کنید. سپس محلی را که می‌خواهید تمامی فایل‌ها و کلیپ‌ها آنجا ذخیره شوند انتخاب کرده و روی Select folder کلیک کنید. (در اینجا باید یک پوشه را انتخاب کنید، پس شاید بد نباشد یک پوشه جدید ایجاد کنید)

۷- اگر می‌خواهید حجم فایل را بدانید، در قسمت Destination Path روی Calculate کلیک کنید تا در قسمت Resulting Project Size (est.): حجم فایل‌ها را به شما نشان‌دهد.

۸- روی OK کلیک کنید.

اگر وارد پوشه ایجاد شده شوید، یک پوشه دیگر با نام پروژه و کلمه copied در انتهای آن مشاهده خواهید کرد. درون آن نیز تمامی اطلاعات و فایل‌های پروژه شما موجود است و پروژه‌تان را به راحتی می‌توانید در کامپیوترهای دیگر باز کنید.

 

– آموزش خروجی گرفتن از افتر افکت

۱- از منوی File به قسمت Dependencies -> Collect Files… بروید.

۲- اگر پنجره‌ای باز شد، فایل را ذخیره کنید.

۳- یک مکان روی هارددیسک انتخاب کرده و گزینه Save را بزنید.

با این روش‌ها شما می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی از دست دادن فایلی، پروژه‌های خود را با کامپیوترهای دیگر به اشتراک بگذارید. این کاری هست که سازندگان پروژه آماده افترافکت و پروژه آماده پریمیر انجام میدهند.

 

حتما بخوانید: مقالات آموزشی پریمیر

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان